top of page

Produkty přípravy na přijímačky

Produktová řada příprava na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia.

Klient

Scio

Sady testů

 

Sady testů pro žáky 5., 7. a 9. tříd, kteří se připravují na přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy.

Grafika, webdesign,

marketing,

ilustrace

Pravidelná porce přípravy

 

Grafické zpracování produktu Měsíční porce přípravy od Scio v letech 2019 až 2022.
 

Produkt obsahuje:

  • nástěnný A3 plánovací harmonogram

  • pracovní listy s úlohami a tipy na přípravu

  • motivační samolepky


Produkt se vyrábí ve 2 verzích, pro děti 5. a 9. tříd. Podle ročníku je zvolena postavička/průvodce, buď moucha nebo surikata, která oživuje příklady a teorii svými hláškami.

mesicni_porce 2.jpg

Brožura Jak na přijímačky

 

Rady a tipy, jak na přijímačky v jedné přehledné brožuře. Grafické zpracování včetně zakomponování postaviček – mušek – které i v tomto přípravném materiálu provází tématem přípravy na přijímačky.

jak_na_pz.jpg

Cvičebnice pro 5. a 9. třídu

 

Grafické zpracování produktu Cvičebnice přípravy na přijímací zkoušky pro 5. a 9. třídu v letech 2017 až 2022.

Cvičebnice pro 5. třídu je ilustrovaná mouchami, které provázejí úlohami a kapitolami. V rámci obálky je odtrhávací pravítko ("zakrývátko"), které slouží k zakrytí správných řešení. Cvičebnice je plná taháků, vysvětlivek a nákresů učiva 5. třídy, které je potřeba k přijímacím zkouškám.

Cvičebnice pro 9. třídu je ilustrovaná surikatami. Jejich hlášky rozesmějí i rodiče. Pro děti je na konci každé kapitoly připravená šifrovací hra. Cvičebnice je plná úloh, taháků a vysvětlení učiva 9. třídy, které je potřebné ke zvládnutí přijímaček na střední školy.

cvicebnice.png
love_suri.jpg

Průvodce přijímačkovým rokem

 

V roce 2018 jsem zpracovávala produkt Průvodce přijímačkovým rokem. Ten shrnoval vše, co bylo potřeba ke zvládnutí přijímaček – od výběru školy, po podání přihlášky a nebo odvolání k výsledkům zkoušek.

Snímek-obrazovky-2019-07-14-v-10.42.48.png

Grafika postů na sociální sítě

 

Správa facebookové stránky Jdeme na gympl ve školním roce 2013/2014 až 2020/2021 a 2021/2022, grafické zpracovní postů, textace.

 

Obsah i reklamy

Kromě obsahové komunikační linky běžely po celý školní rok reklamy cílené na rodiče dětí v 5., 7. a 9. třídách, kteří řeší přijímací zkoušky.

 

Tematické speciály

Během roku jsme v komunikaci vyzkoušeli několik tematických speciálů. Ať už se jednalo o tipy k přijímačkám, ukázkové úlohy, desatero pro rodiče nebo infografiky.

Grafika pracovních listů přípravných kurzů Scio

 

V rámci produktové řady příprava na přijímačky vznikl i balík pracovních listů pro účastníky přípravných kurzů Scio (5. a 9. třída).

Průvodci jsou opět ilustrované mouchy a surikaty.

pk_listy.jpg
bottom of page