top of page

Festival
Krumlov

Budoucnost hudby na Festivalu Krumlov.

Klient

Behind Inventions

V Behind Inventions jsou naší specializací technologie a inovace. Jako partneři Festivalu Krumlov jsme chtěli kousek našeho světa přenést do tohoto nádherného historického města. Všichni návštěvníci se mohli vydat na exkurz do budoucnosti hudby. Díky novým technologiím si mohli vyzkoušet, jaké to je nechat si digitálně upravit hlas ve speciálním karaoke nebo zažít, jak se svět kolem přemění na jeden nekonečný hudební nástroj.

Sběratelská kolekce NFT

Vstupenky na festival jsme díky spolupráci s Artiffine a NFT Insights rozšířili o přístup k jedinečným digitálním dílům spojeným se všemi 17 událostmi hlavního programu. Se svou vstupenkou tak návštěvníci měli možnost vlastnit i exkluzivní sběratelské předměty, které prezentovaly inovativní znázornění programu umělou inteligencí.

 

NFT (non-fungible tokens / nezaměnitelné tokeny) představují jedinečná digitální aktiva, která využívají technologii blockchainu k certifikaci vlastnictví a pravosti. Na rozdíl od tradičních digitálních souborů nelze NFT replikovat ani nahradit, čímž je jim dodáno na unikátnosti. Díky tomu a vlivem své omezené dostupnosti tak NFT umožňují lepší monetizaci umění stejně jako umožňují zpřístupňovat exkluzivní digitální obsah a zážitky v dnešní digitální sféře.

 

Zážitky z budoucnosti hudby

 

Ve festivalové zóně si návštěvníci mohli po celou dobu festivalu vyzkoušet, jaká může být budoucnost hudby. Nové technologie v kombinaci s kreativitou každého jednotlivce otevírají netušené možnosti. Ve stánku Behind Inventions bylo připravené karaoke 3.0 se spoustou zvukových efektů, hrající prsteny, díky kterým se celý svět kolem vás stane nekonečným hudebním nástrojem nebo třeba míček ODD Ball.

bottom of page